Відтепер весь асортимент газоблоків, які виробляються під ТМ Стоунлайт, доступний для ВІМ-моделювання.

ВIM (Building Information Model) – інформаційне моделювання будівель, яке було запроваджено державами Євросоюзу ще в 2013 році. А вже з кінця 2019 року ВIM-моделювання впроваджено для будівництва в Україні.
Традиційний підхід до проектування використовував 2D-моделі – плани, креслення, паперова документація. ВIM –моделювання, це новий технологічний підхід до будівництва, який передбачає використання 3D-моделей. Це дозволяє переводити справжній об’єкт в цифровий вимір.

Експлуатація Будівництво BIM Моделювання Дизайн Building Information Model
BIM
Завдяки використанню точних віртуальних моделей будівель з’являється можливість легко контролювати будівництво на всіх його етапах: від залучення інвестицій та проектування, до розрахунку точної вартості матеріалів, експлуатації та зносу будівлі. Це значно зменшує ризик помилок і суттєво зменшує витрати. Наприклад, розрахункова економія у державах Євросоюзу від використання ВІМ-моделювання складає понад 20%.

З березня 2020 року газоблоки ТМ Стоунлайт першими в Україні включені до найпопулярніших міжнародних бібліотек ВІМ-моделювання: Ліра-Сапр, Archicad, Revit.